(ФОТО) Ликот на Цеца во декор за велигденско јајце

By

Балканската фолк ѕвезда Цеца Ражњатовиќ, очигледно е неповторлива инспирација за фановите. Па така, што не шега, што вистина, некој дошол до идеа да ја стави и на велигденско јајце. Фотографијата послужи за мајтап на социјалните мрежи, во пресрет на најголемиот христијански празник.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Komi Can’t Communicate

Record of Ragnarok

anime streaming GoGoAnime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

Tokyo Revengers Episode 24 - Uncen

anime website DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO