(ФОТО) Не претерувајте со сончањето, за да не завршите како овие лица!

By

Било да станува збор за природно сончање на плажа, солариум, или пак крема, и спрееви за потемнување – немојте никогаш да претерувате.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне

go88 ơ mỹ

https://tai.sunwin.gg/