(Фото) Скопјанка си вози со цревото закачено за резервоарот за гориво

By

На социјалните мрежи кружи фотографија од скопјанка која почнала да вози, неприметувајќи дека цревото за гориво сеуште е стои во резервоарот на нејзиниот автомобил.

Жената продолжила да вози низ скопските улици, а еден од возачите позади неа успеал да ја сними. Фотографијата е направена во Аеродром на булвер Србија, кај населбата Ново Лисиче.

 

Ќе ви се допадне