(Фото) Заев ѝ ја украде популарноста на Карлеуша

By

Премиерот Зоран Заев и пејачката Јелена Карлеуша во ист ден ја примија вакцината против коронавирусот. Заев ја доби кинеската на „Синофарм“, а Карлеуша на „Фајзер“.

На социјалните мрежи почнаа да се шегуваат дека Заев ѝ ја украл популарноста на Карлеуша откако почна да кружат фотографии од нив додека ги примаат вакцините.

Карлеуша се вакцинираше, заменик-градоначалникот цело време беше покрај неа

Ќе ви се допадне

4Anime animes online: The Rising of the Shield Hero (Dub) (https://4anime.biz/m/Xv4q) Episode 25

ANIMEFLIX animeflix fruits basket: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 9