(Галерија) Саша Ковачевиќ секси русокоса, Карлеуша фраер со брада – познатите сменија пол

By

Откако новата апликација за менување пол стана хит во светот, ја пробаа и македонските јавни личности, ама и ѕвездите во соседството. Па во Србија сега се организира онлајн натпревар за „најзгоден фраер“ и за „најјака риба“. И така, Саша Ковачевиќ стана секси русокоса, Аца Лукас личи на средовечна жена, Карлеуша има брада, а Наташа Беквалац е ќелав стар маж. Фановите велат, ако Милош Биковиќ се родел како жена, би бил комбинација од Кристен Стјуарт и Викторија Бекам.

Ќе ви се допадне