Маж си го отпечатил ковид-сертификатот на маица за да може раат да пие во кафеана

By

Маж од Србија, кој си го отпечатил сертификатот за вакцинација на маица, стана хит во регионот.  Фотографијата се споделува на социјалните мрежи: „Со ваква припрема се оди во кафеана“, „Да не го замараат келнери човекот, да пие раат“, „Е, овој код се гледа од авион“, се дел од коментарите на „Твитер“. Има и такви што велат дека идејата му е одлична, па сакаат и тие да си отпечатат такви маички.

 

Ќе ви се допадне

AnimeKisa: Corrector Yui (Dub) anime episode 18 online free at https://animekisa.in anime stream

4Anime: Kaijuu Girls: Ultra Kaijuu Gijinka Keikaku 2 anime episode 12 online free at https://4anime.biz i want to eat your pancreas 4anime

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

https://kissanime.mx kissanime rwby

Maria Watches Over Us (https://animefreak.ws/m/O9zd) Episode 13