Пијана невеста ги истепала мажот, кумот и свекрвата

By

33-годишна невеста во градот Арберг, Германија, кога се опијанила, почнала да ги тепа гостите на свадбата, пишуваат тамошните медиуми. Меѓу натепаните бил и младоженецот, кој, кога не успеал да ја смири, повикал полиција.

Додека полицајците да стигнат на свадбата, невестата веќе ги натепала младоженецот, мајка му и кумот.

По тепачката, невестата се затворила во една соба, од која излегла по долги преговори со полицијата. Од свадбата била однесена со лисици, а полицијата почнала постапка поради нанесување телесни повреди.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Mardock Scramble: The Second Combustion animeflix Episode Full animeflix dragon ball z

AnimeHeaven: Queen's Blade OVA anime episode 2 online free at https://animeheaven.pro watch anime free

Website https://animefreak.ws: Watch Jujutsu Kaisen 0 Movie animefreak Episode Preview anime freaks website

Website https://4anime.biz: Watch Black Rock Shooter (Dub) 4anime Episode 8 persona 4 the animation english

Kissanimemx-95 webselfsite: https://kissanimemx-95.webselfsite.net/

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/artist/animeflixnl