Танга во Собранието

By

По десетина дена пауза, денеска пратениците се вратија во Собранието. Честопати таму може да се забележат интересни ситуации – како пратеничките се шминкаат, па до пуштање секси пораки од типот: „Дали те возбудувам“, читање весник и друго. Интерес побудува и стилот на политичарките, едни елегантни, други неформални, со голи раменици или прсти во лето, па и танга.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне