Црногорка преку „Твитер“ бара момче да ѝ глуми дечко на свадба

By

Извесна Ѓукица од Црна Гора преку „Твитер“ бара момче кое ќе ја придружува на свадба во Белград кон крајот на август и ќе глуми нејзино момче.

„Би изнајмила симпатично момче за сабота, 25 август, 17 часот, Белград, да глуми дека ми е момче на свадбата на братучетка, оти кој ќе ги слуша роднините“, напишала таа и побарала заинтересираните момчиња да ѝ испратат директна порака.

Ќе ви се допадне

Little Witch Academia: The Enchanted Parade (Dub) (https://twistmoe.net/m/eJGM) Episode Full

Website https://gogoanime.be: Watch Tweeny Witches gogoanime Episode 20 gogoanime boku no hero

AnimeDao: Digimon Fusion anime episode 25 online free at https://animedao.nl my hero academia season 4 animedao

Watch Kurage no Shokudou Episode Full

Lifeofpix: https://www.lifeofpix.com/photographers/gogoanimelol/

Trepup: https://www.trepup.com/gogoanimebe