(Видео) Бодибилдерот што беше во љубов со секс-кукла се ожени со неа

By

Казашкиот бодибилдер Јури Толочко, конечно, се ожени со секс-куклата Марго, која ја побара за жена лани во декември. Тие требаше да се вeнчаат во април годинава, но венчавката се одложи поради пандемијата на коронавирусот. Тие требаше да прават свадба и во октомври, но тогаш Јури беше нападнат од неколку мажи и неколку дена помина во болница.

Видеото од церемонијата Толочко го објави на социјалните мрежи.

Бодибилдерот се идентификува како пансексуалец и вели дека може да се вљуби во лик, слика или личност.

„Го сакам процесот на самиот секс. И во овој случај полот и сексуалната ориентација не се особено важни. Мојата врска со Марго толку многу ме пали, повеќе и од самиот секс. Исто така, сакам БДСМ. Сакам да ме мачат, имам силен праг на болка. Исто така, сакам да доминирам. Марго е способна за работи за кои луѓето не може да ги издржат“, рекол бодибилдерот.

(Фото) Бодибилдер не отиде со секс-куклата на меден месец заради короната

Ќе ви се допадне

By the Grace of the Gods Episode 12 at AnimeHeaven animeheavens

Log Horizon: Destruction of the Round Table (https://kissanimeonline.com/m/KV7y) Episode 1 at website https://kissanimeonline.com seven deadly sins kissanime