(ВИДЕО) Ја нападна возачот на комбето – Следеше страшна одмазда

By

Возачот вербално ја нападна и ја испрашуваше дали го сака неговиот број на телефон, а кога го одби стана уште понапорен. Но, на крајот го доби тоа што го заслужи.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime twitter: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 4

AnimeFreak anime sites: Watch SK8 the Infinity Episode 11