(Видео) На руски политичар среде дебата му паднаа панталоните

By

Рускиот политичар Владимир Жириновски доживеа пех за време на телевизиската рапсрава во пресрет на парламентарните избори во Русија. Додека зборуваше за иднината на земјата, за тоа како треба да се однесува модерниот избирач, на Жириновски му паднаа панталоните.

За среќа, тој навреме успеа да ги фати и како ништо да не се случило продолжи да зборува. Од Либерално-демократската партија на Русија го коментираа овој инцидент и сметаат дека злобниците го искористиле овој кадар како црн пиар.

Сепак, тие сметаат дека авторитетот на Владимир Жириновски е пресилен и дека нема начин на кој може да се извалка во неговата изборна кампања.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Time of Shura wcostream Episode 26 black clover wcostream

AnimeTV: Star Blazers: The Bolar Wars anime episode 25 online free at https://animetv.cc anime stream

Website https://kissanime.mx: Watch Peach Girl: Super Pop Love Hurricane (Dub) kissanime Episode 25 kissanime sword art online

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Lamchame: https://www.lamchame.com/forum/members/animefreakws.1004577/

Docs google: https://docs.google.com/forms/d/1iN3YIkOprZOHSneBDrRO88unD2aEy3WBOsWemuaJ5GI/edit?usp=sharing