(Видео) Новак Ѓоковиќ како Спајдармен

By

Тенисерот Новак Ѓоковиќ беше на чекор до првиот пораз од Французинот Гаел Монфис. Најдобриот светски тенисер се спаси со три меч топки и се пласираше во финалето на турнирот во Дубаи.

Од големиот број убави потези, најмногу на публиката ѝ се допадна неговата шпага, која стана вистински хит на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) (https://animefreak.ws/m/z5dr) Episode 10 at AnimeFreak anime freak tv

Watch Jiang Ziya Episode Full (https://animeheaven.pro/m/VxOO/ep-1) at AnimeHeaven animeheaven boruto