(Видео) Патник во авион го врзаа со салотејп затоа што пцуел и не прекинувал да ја фаќа стјуардесата за гради

By

Обезбедувањето во еден патнички авион било принудено да го врзе со салотејп еден од патниците кои не престанувал да вика да се дере и да ја фаќа една од стјуардесите за гради. Арогантното момче направило хаос, велат патниците.

dobivaj vesti na viber

За време на летот од Филаделфија кон Мајами тие велат дека момчето постојано било арогантно и бучно и насилно кон персоналот. Тоа пак во своја одбрана вели дека екипажот бил тој кој што се однесувал кон него како кон говедо.

Станува збор за 22 годишниот Максвел Вилкинсон Бери, кој во еден момент почнал да го удира со тупаници едниот член од екипажот кој сакал само да и помогне на стјуардесата да го смири.

Максвел продолжил да ги навредува и да им се заканува со тужби, велејќи дека неговите родители и адвокати биле познати и моќни лица. На крајот екипажот бил приморан да го врзе со салотејп и да го пријави во полиција.

 

Ќе ви се допадне

english anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Ranking of Kings Episode 10

AnimeDao World's End Harem

english anime AnimeDao Attack on Titan Season 2

AnimeDao Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

AnimeDao To Your Eternity

tải go88