(Видео) Реакцијата на кучето чија сопственичка му лаеше, насмеа повеќе од 135 милиони гледачи

By

Девојка по име Кеико објави на „Тик-ток“ видео со нејзиното куче кое беше видено повеќе од 135 милиони пати. Фановите најмногу ги насмеа реакцијата на кучето, кое се изненади кога Кеико почна да му лае. Со широко отворени очи тоа почна да скока околу неа и се обидуваше да свати што се случи.

„Беше премногу шокиран за да може да каже било што. Колку повеќе го гледам, толку повеќе ми е смешен. Не очекуваше така брзо да го научиш кучешкиот јазик“, им напишаа фановите.

@adrianchateaubruh this shit has me WHEEZING #fyp

♬ original sound – Savvy

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Dragon Ball Super Episode 130

watch anime dub High School DxD

watch anime free AnimeHeaven Naruto (Dub)

AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) (Dub)

anime heaven au Naruto: Shippuden (Dub)