Боб-фризура – совршен избор за ова лето

By

Боб-фризурата е хит оваа сезона. Од топ-модели до познатите ѕвезди, сите носат паж. Без разлика дали е француски, долг, краток, остар или заоблен, популарноста на боб-фризурата доживува експанзија и носи многубројни нови, досега невидени верзии. Детскиот боб, како оној што го носи Ема Корин, е еден од нив, и неодоливо асоцира на деведесеттите.

Освен што е шик и исклучително стилски, бобот е омилен и од практични причини во текот на високите летни температури.

Инспирирајте се со беспрекорните фризури на овие жени со стил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Hong (@vanessahong)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by dixie (@dixiedamelio)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lateciat

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jen Ceballos (@endlesslyloveclub)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MICHELLE INFUSINO (@michelleinfusino)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ʰᵃⁿⁿᵃʰ¨̮ (@hannahkleit)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jill Kortleve (@jilla.tequila)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINE MEYER (@linemeyers)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Legge (@sara_legge)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viky Rader (@vikyandthekid)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taylor LaShae (@taylorlashae)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TyLynn Nguyen (@tylynnnguyen)

Ќе ви се допадне

WCOStream - Watch anime online, English dub anime. Watch Nurse Witch Komugi-chan Magikarte Z Special Episode Full

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Space Emperor God Sigma (https://animefreak.ws/m/BQ4y) Episode 2

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Non Non Biyori (https://animeflix.nl/m/l6w) Episode 12