(Галерија) Најубавите фризури на „Оскарите“

By

Освен што доделувањето на „Оскарите“ е одлична можност да се претстават најновите модни креации на познатите дизајнери, и шминкерите и фризерите ги промовираат најновите трендови. Овој пат на „Оскарите“ доминираа пунџите и плетенките, но и класичните боб-фризури.

Реџина Кинг
Софија Нали Алисон
Зендаја
Хали Бери
Аманда Сајфред
Марго Роби
Паулина Поришкова
Андре Деј
Марија Бакалова

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao seven deadly sins animedao: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

AnimeHeaven anime heaven au: Watch Dragon Ball Super (Dub) Episode 84 (https://animeheaven.pro/m/dVKk/ep-84)