Идеи за шик есенски маникир

By

Со оглед на тоа есента ни е на прагот, вистинско време е да ѕирнеме во трендовите што нè очекуваат во наредните месеци и да најдеме нов начин како да ги направиме ноктите поефективни.

Како и обично, трендовите ни носат сè што ни треба – од неутрални до луксузни, темни нијанси, од едноставни шари до вистинска уметност за нокти. 

Ќе ви се допадне

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Li Shi Episode 6

Towanoquon: The Ephemeral Petals (https://animefreak.ws/m/p6G) Episode Full

AnimeTV: Super Bestial Machine God Dancougar anime episode 38 online free at https://animetv.cc dragon ball super anime tv

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17131/kissanime

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/animeflixnl/