(Видео) Девојка со шминка се трансформира во Чак Бас од „Озборувачка“

By

Девојка со шминка си го трансформираше ликот и се претвори во Чак Бас од хит-серијата „Озборувачка“. Видеото на кое таа се шминка го гледаше и Ед Вествик, кој го глуми Чак во популарната серија. Тој ја сними својата реакција и не го крие воодушевувањето. Видеото стана хит на интернет, а фановите на „Озборувачка“ коментираат дека девојката е совршена.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX WONDER EGG PRIORITY Episode 9

Attack on Titan Final Season

My Hero Academia Episode 5

anime sites My Hero Academia Season 5 (Dub)

ANIMEFLIX The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 11