(Видео) Гола Ирина Шајк со 24-каратно злато

By

Златните маски на Мими Лузон од 24-каратно злато станаа важен ритуал за разубавување во Холивуд.

Светскиот топ-модел Ирина Шајк се најде на рекламното видео на овој бренд, во кое потполно гола ја промовира новата верзија на златната маска за усни.

Станува збор за двофазен производ за нега на усните од 24-каратно злато, кој ќе им даде хидратација и сјај. Оваа нега можете да се применува редовно и е поволна е за сите типови кожа.

Ѕвездите како Бела Хадид, Кјара Ферањ, Каја Гербер и Адријана Лима се дел од познатите клиенти што ги користат производите на познатата козметичарка Мими Лузон.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Ќе ви се допадне

SK8 the Infinity (Dub) Episode 2 at website https://animeflix.nl animeflix legal

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 39 at website https://funimationfree.com. See more funimation on switch