Бела маичка: Задолжително модно парче

By

Без неа тешко е да ја замислите која било модна комбинација. Ова особено се однесува на урбаниот шик, бохо и уличниот стил, кои се актуелни во текот на изминатите неколку години и кои подразбираат комбинација на спортска елеганција и класични модни парчиња.

dobivaj vesti na viber

Без разлика дали сакате спортски изглед или сакате да ја освежите потемната модна комбинација – белата маичка е незаменливо модно парче, кое веднаш ќе направи чуда за вашиот изглед. Без разлика дали ќе се одлучите за комбинација од здолниште и маичка или џинс и сако – белата маичка совршено ќе се вклопи и целиот впечаток ќе го направи полесен и помладешки.

Таа е освежување во секоја смисла на зборот и, едноставно, е парче што морате да го поседувате во својот гардеробер, макар и во еден примерок (а не е лошо да го имате во повеќе). Особено е неизбежна во пролетните и летните месеци.

Ние ви носиме идеи што би ви помогнале да ја употребите и искористите белата маичка како би добиле совршен изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue Paris (@vogueparis)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VOGUE STYLES (@vogue__styles)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Women’s Streetstyle (@vogue.story)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue Vision (@vogue__vision)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Susana Pinheiro (@susanapinh)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VOGUE CAFE 🌸 (@vogue__cafe)

Ќе ви се допадне

Link Vào Tải Game GO88 Không Bị Nhà Mạng Chặn go88 bị điều tra app hack go88

sunwin link tải Link tải SUNWIN Club cho điện thoại Android/ Iphone APK/ IOS live sunwin