Баленсијага и Крокс влечки на потпетица за пролет 2022

By

Баленсијага и Крокс направија влечки на потпетица. Тоа е најновата колекција за идната пролет 2022.

Доаѓаат исклучиво во црна и зелена боја.

Дефинитивно ќе ги гледаме по модните писти, како и на Инстаграм. А можеби и на улица.

Некои истакнуваат дека овие влечки се најудобните обувки на светот. Дури иако се на потпетица.

Ова не е прв ваков испад. Коркс веќе продаваше влечки на платформа. Првите се продаваа по цена од 850 долари и беа испродадени истиот момент. Најверојатно таков случај ќе биде и со овој модел.

 

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE. Dogeza de tanondemita Episode 12

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Beyond the Boundary (https://animefreak.ws/m/l4K) Episode 12

https://animedao.nl the daily life of the immortal king animedao. Moonlight Mile 2nd Season: Touch Down Episode 14

KissAnime Pinterest: https://www.pinterest.com/kissanimemx/