Белата боја е ин ова лето: Најубавите модни комбинации

By

Белата боја е хит уште од минатата зима. Модните блогерки ја поминаа зимата во бели чизми и капути, пролетта ја обележаа со белите патики и предимензиоирани бели кошули, а за летото избраа белите фустани, здолништа и панталони.

Како да ги комбинирате, погледнете ја галеријата

Ќе ви се допадне