Чантите за плажа сега се враќаат во мода

By

Иако е пролет, модниот свет веќе го сврте вниманието кон летните додатоци, а  чантите за плажа станаа хит.  Џејн Биркин ги носеше своите омилени плетени чанти преку цела година, дури и во зима, со волнени палта. Модниот свет сонува за летни дестинации и веќе додава исклучителни летни елементи на своите стајлинзи.

 

Преголемите чанти за плажа веќе почнаа да се појавуваат на Инстаграм, профилите на познати инфлуенсерки се полни со нив, ги комбинираат со јакни, кошули, па дури и тренч мантили. Торбите за на плажа како да ни носат малку летен воздух. 

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv shows on netflix: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 11

WCOStream wcostream cartoons: Watch Gintama Episode 106 (https://wcostream.cc/m/bL5/ep-106)