(ФОТО) Атрактивната Софија ќе ве остави без здив

Атрактивната манекенка Софија Милошевиќ беше во центарот на вниманието на роденднската журка на магазинот „Hello“. Погледнете кој се се прошета на црвениот тепих во Белата палата во Белград.

dobivaj vesti na viber
Scroll to Top