(ФОТО) Беше најубава жена во Југославија – Денес изгледа вака

By

Ана Сашо од Сплит која беше Мис на Југославија, беше една од најубавите и најзгодни жени. Таа беше прогласена за мис во 1982. година, а потоа снимаше реклами и работеше како модел ширум светот.

Ана денес изгледа вака, а во галеријата потсетете се и на згодната Ана од минатото.

Ќе ви се допадне

Shadow Star Narutaru (https://animebee.to/m/kox4) Episode 13

Lupin III: Voyage to Danger Episode Full

Watch A Dog of Flanders Episode 52

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2Wei! (https://twistmoe.net/m/V1L) Episode 10

Independent academia: https://independent.academia.edu/gogoanimelol

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanimelol