(Фото) Четири парчиња облека што парижанките ги комбинираат со фармерки

By

Фармерките им се омилено парче на многу љубители на модата, а парижанките лесно ги вклопуваат во модерни комбинации што веднаш ќе посакате да ги копирате. Практичноста и удобноста се одлики на нивниот препознатлив стил, но на секси и женствен начин. Парижанките ги носат фармерките на неколку вообичаени начини:

Фармерки и тренди топ

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Фармерки и класична бела кошула

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Фармерки и палто

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Фармерки и впечатлива блуза

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Ќе ви се допадне

SK8 the Infinity (https://funimationfree.com/m/Ayxn) Episode 7 at website https://funimationfree.com. See more sword art online season 3 english dub funimation

Kemono Jihen Episode 7 at AnimeFreak animefreak latest