(ФОТО) Емили Ратајковски ги има најубавите бикини ова лето

By

Познатиот модел изјави дека најважното нешто во нејзиниот куфер кога оди на одмор е нејзината колекција бикини.

dobivaj vesti na viber

Погледнете ги сите нејзини модели на костими за капење кои таа ги носеше ова лето. Од класични дводелни до забавни колоритни парчиња со необични кроеви, убедливо таа го има најдобриот избор.

Ќе ви се допадне

go88 club ios tải go88 về ip ric go88

sunwin trên ios sunwin khoá tài khoản tải sunwin1