(ФОТО) Емили Ратајковски ги има најубавите бикини ова лето

By

Познатиот модел изјави дека најважното нешто во нејзиниот куфер кога оди на одмор е нејзината колекција бикини.

Погледнете ги сите нејзини модели на костими за капење кои таа ги носеше ова лето. Од класични дводелни до забавни колоритни парчиња со необични кроеви, убедливо таа го има најдобриот избор.

Ќе ви се допадне