(ФОТО) Холивудската убавица остана без гриви

И на неа по се изгледа и е жешко овие денови.

Заштитниот знак на Сара Џесика Паркер беше нејзината долга, бујна, руса коса. Но…

I’m her, Vivienne Day 1 “Unfollow The Rules” X, SJ

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Актерката се ишиша, како што можете да забележите. Ја скрати косата до рамења, и балго ја подвитка, баш како што сега е модерно.

Дали ви се допаѓа како и стои, или поубава ви е со своите „гриви“?

Погледнете ги фотките:

 

Scroll to Top