(ФОТО) Холивудски тренд: Познатите дами ставија екстензии до задникот

Додека дел од познатите дами како Бела Хадид и Кајли Џенер драстично ја потстрижаа косата пред еден, два месеци, сепак голем дел од познатите дами носат екстремно долга коса.

Со екстензии до задникот тие негуваат женствен и впечатлив изглед.

Ники Минаж, Ким Кардашијан, Ријана, Џенифер Лопез и Аријана Гранде се само дел од ѕвездите што го обожаваат овој тренд.

Scroll to Top