(ФОТО) Има 29 години и 91 килограм – Најпознатата „пулс-сајз“ манекенка се сликаше пиштол гола!

By
Ешли има 29 години, и е една од најангажираните девојки во светот на моделството, а од своето тело не се срами воопшто.

Ешли Грејем е најпозната и најплатена плус-сајз манекенка на светот, која гордо го покажува своето тело и не се срами што има дури 91 килограм.

Девојката која светот го остави без текст, со начинот на кој се носи со својата килажа, овој пат покрај фотообјективнот испозира целосно гола, со самопочит, кој го немаат ни жените и девојките кои се далеку послави и позгодни од неа.

 

Ешли доби повеќе од стотина позитивни коментари и комплименти, а еве ги и првите фотки, на кои на себе има само лесна облека.

На другата, Ешли буквално е без ништо.

 

Ќе ви се допадне

Watch High School DxD BorN (Dub) Episode 7 at website https://crunchyrollfree.com watch one piece online free crunchyroll

Sleepy Princess in the Demon Castle (https://gogoanime.be/m/1OAp) Episode 12 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime demon slayer