(Фото) Кожените панталони апсолутен хит и оваа сезона

By

Сите парчиња облека изработени од кожа и зимава се позиционираат високо на модната листа, а најпопуларното парче се секако – панталоните.

Тие веќе неколку години се во тренд, а така е и оваа сезона. Кожените панталони се клучно парче на добриот изглед, велат модните експерти, а секоја жена што ги следи трендовите мора да ги поседува во својот гардеробер.

Во обѕир доаѓаат црните, крем, маслинесто-зелените и оние во бордо боја. Може да се носат во комбинација со патики, рамни чизми, но и високи потпетици.

Ова се 10 начини како можете да го комбинирате ваквиот модел на панталони.

 

Ќе ви се допадне

The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (https://animeheaven.pro/m/EyWx) Episode 13 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball super

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD (Dub) Episode 1 (https://kissanimeonline.com/m/31PD/ep-1) at website https://kissanimeonline.com. See more paradise kiss anime