(ФОТО) Некогашната Мис во фустан кој на сите добро би им стоел

By

Убавата актерка, некогашна Мис на светот, го сврте вниманието кон себе, во фустанот кој беше хит на сезоната!

Пријанка Чопра, не е дама која го носи тоа што е модерно, без оглед на се. Таа секогаш бира облека која пред се добро и стои, што е случај и со овој фустан.

Тоа што е добро во целата приказна е дека ваквите модели на фустани, кои ги откриваат рамењата, и се сечени под градите добро им стојат на сите.

Еве каде можете да купите вакви фустани:

Ви предлагаме да од ваквите модели да бирате едноставна, неупадлива облека, за да воланите на градите бидат во центарот на вниманието.

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Tales of Symphonia The Animation: Sekai Tougou-hen Episode 3

Keroro Movie 3 (https://twistmoe.net/m/koMo) Episode Full

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Threadless: https://www.threadless.com/@gogoanimebe/activity

Qooh: http://qooh.me/animefreakws