ФОТО: Никогаш попредизвикувачка – Емили направи хаос во сообраќајот во Париз

By

Емили Ратајковски со предизвикувачкиот фустан „го запре сообраќајот“ во Париз!

Манекенката Емили Ратајковски не се срами да ги покаже своите атрибути, на радост на голем број на мажи.

Овој пат, убавицата прошета низ Париз, каде моментално се одржува Недела на модата, а изгледа, како никогаш претходно сексипилно.

Предизвикувачкиот фустан, со длабоко деколте, на кои двата шлица од страната и ги откриваат долгите нозе, беше доволен, за да направи хаос во сообраќајот, во престолнината на модата.

Погледнете:

[URIS id=357572]

Ќе ви се допадне

4Anime watch animes: Watch Dr. Stone (Dub) Episode 4

AnimeDao boku no hero academia season 4 animedao: That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://animedao.nl/m/22nP) Episode 24