ФОТО: Никогаш попредизвикувачка – Емили направи хаос во сообраќајот во Париз

By

Емили Ратајковски со предизвикувачкиот фустан „го запре сообраќајот“ во Париз!

Манекенката Емили Ратајковски не се срами да ги покаже своите атрибути, на радост на голем број на мажи.

Овој пат, убавицата прошета низ Париз, каде моментално се одржува Недела на модата, а изгледа, како никогаш претходно сексипилно.

Предизвикувачкиот фустан, со длабоко деколте, на кои двата шлица од страната и ги откриваат долгите нозе, беше доволен, за да направи хаос во сообраќајот, во престолнината на модата.

Погледнете:

[URIS id=357572]

Ќе ви се допадне

Watch Fastening Days 3 (Dub) Episode 3

Watch Slow Start Episode 12

Website https://animeheaven.pro: Watch Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV): Nanana Nippon Mukashibanashi animeheaven Episode 6 black clover anime heaven

Future War Year 198X Episode Full

Wpc hotlog: http://wpc.hotlog.ru/profile.php?user_id=414159

Linkhay: https://linkhay.com/blog/167025/animefreak