(ФОТО) Нова боја на коса за промена на фаталната русокоса Шакира

Колумбиската пејачка Шакира со години беше верна на русите коси…

Затоа многумина и заборавија каква боја на коса имаше на почетокот на кариерата. Според фотографиите на Instagram, токму таа боја и се вратила.

Шакира моментално снима спот за новиот сингл “Perro Fiel”, па така објавила на Instagram фотографија од сетот.

Како ви се допаѓа?

Scroll to Top