(ФОТО) Нова боја на коса за промена на фаталната русокоса Шакира

By

Колумбиската пејачка Шакира со години беше верна на русите коси…

dobivaj vesti na viber

Затоа многумина и заборавија каква боја на коса имаше на почетокот на кариерата. Според фотографиите на Instagram, токму таа боја и се вратила.

Шакира моментално снима спот за новиот сингл “Perro Fiel”, па така објавила на Instagram фотографија од сетот.

Како ви се допаѓа?

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Bleach

GoGoAnime Dragon Ball (Dub)

gogo anime tv Death Note (Dub)

GoGoAnime Naruto Episode 213

Your Name.

tải go88