(ФОТО) Познати убавици од различни генерации позираа голи за „Љубовен магазин“

By

Познати убавици од различни генерации се охрабрија да се соблечат и да се сликаат за 18. број на „Љубовен магазин“

Познати убавици од различни генерации позираа голи за „Љубовен магазин“

На насловната страница на магазинот е холивудската актерка Никол Кидман во  црвен едноделен костим за капење. Голи пред објективот за списанието застанаа Емили Ратајковски, Ешли Греам, Доуцен Крос, Карен Елсон, Слик Вудс, кои позираа пред фотографот Патрик Демархилер. Меѓу нив е познатиот модел од 80-тите и 90-тите години, 49-годишната Стефани Сејмур, која инаку сега ретко се фотографира.

Ќе ви се допадне