(ФОТО) Прекрасни израелски жени војници кои изгледаат како војска на супермодели

By

Над 120к луѓе го следат Инстаграм профилот “Hot Israel Army Girls” на кој повеќе од две илјади прекрасни израелски жени војници позираат во новите војнички униформи, но и во поразголени изданија.

Кога ќе погледнете како изгледаат овие атрактивни убавици во бикини, ќе си речете дека тие повеќе изгледаат како војска на супермодели отколку како вистински војници.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и уверете се сами…

Q

A post shared by Hot Israeli Army Girls (@hotisraeliarmygirls) on

Ќе ви се допадне