ФОТО: Соња Ковач го покажа бруталното тело покрај плажата

By

Некогашната актерка која имавме прилика да ја гледаме на малите екрани во серијата „Засекогаш соседи“, денеска е успешна модна блогерка, која само на Инстаграм ја следат повеќе од 184.000 луѓе, кои редовно ги воодушевува со своите објави.

Соња Ковач се врати во Калифорнија, и на Американците им го честиташе Денот на независноста, како вистински патриот. Позираше во куќата наменета за спасувачите, со препознатливата црвена пливка за спасување, а зад неа се вееше американското знаме.

„Спаси ме, те молам“, беше само еден од коментарите на фотката на модната блогерка.

 

Ќе ви се допадне