ФОТО: Соња Ковач го покажа бруталното тело покрај плажата

By

Некогашната актерка која имавме прилика да ја гледаме на малите екрани во серијата „Засекогаш соседи“, денеска е успешна модна блогерка, која само на Инстаграм ја следат повеќе од 184.000 луѓе, кои редовно ги воодушевува со своите објави.

dobivaj vesti na viber

Соња Ковач се врати во Калифорнија, и на Американците им го честиташе Денот на независноста, како вистински патриот. Позираше во куќата наменета за спасувачите, со препознатливата црвена пливка за спасување, а зад неа се вееше американското знаме.

„Спаси ме, те молам“, беше само еден од коментарите на фотката на модната блогерка.

 

Ќе ви се допадне

sunwin web tải sunwin sunwin apk

sun win

sunwin.apk mới nhất game sunwin sunwin club

tải sunwin

sunwin