(Фото) Трудна Кристина Ричи со гол стомак ја промовира новата колекција на „Марк Џејкобс“

By

Холивудската ѕвезда Кристина Ричи (41) со гол труднички стомак ја рекламира најновата колекција на „Марк Џејкобс“, насловена „Рај“. Таа сликите од новата кампања ги објави на „Инстаграм“.

„Јас и моето бебе за ‘Марк Џејкобс‘“, напиша глумицата, која наскоро треба да се породи.

Ричи и нејзиниот сопруг Марк Хемптон го чекаат првото заедничко дете. Таа го има седумгодишен син од првиот брак. Кристина и Марк се венчаа во октомври, два месеца откако глумицата објави дека е бремена.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

free anime Your Lie in April

Bleach Episode 363

watch anime free AnimeDao JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

watch subbed anime Attack on Titan Final Season

sites to watch anime AnimeDao Dragon Ball Super (Dub)