(ФОТО) „VICTORIA’S SECRET“ ја промовира новата линија на долна облека

By

Познатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret ја претстави новата колекција која се состои од маички-градници, долен веш и тексас облека која ќе биде официјално лансирана оваа есен.

Како гавни ѕвезди во кампањата се појавуваат моделите Елса Хоск, Сара Сампајо, Џазмин Тоукс и Стела Максвел кои ги промовираа парчињата во мини едиторијал.

Ќе ви се допадне

Watch Dr. Stone (Dub) Episode 24 (https://animeheaven.pro/m/eJDr/ep-24) at website https://animeheaven.pro dr stone anime heaven

Banana Fish Episode 24 at AnimeFreak attack on titan animefreak