(Галерија) Џемпери со V-изрез, есенски хит за мажите

By

Мажите оваа есен во својот плакар мора да имаат барем еден џемпер со V-изрез. Овие џемпери се исклучително практични, може да се носат во комбинација со маичка или со кошула под нив. Може да се комбинираат со фармерки или класични панталони, ама тогаш стилистите препорачуваат под нив да носите кошула и вратоврска.

Изборот на бои е неограничен, па ви останува само да се одлучите за омирената боја или бојата што најмногу ви прилега според тенот.

Ќе ви се допадне