(Галерија) Капути што се во мода оваа зима

By

Стилистите и модните експерти предлагаат големи и широки капути оваа сезона. Од боите доминираат кафеавата и кремот, сивата и сината, а во мода се и крзнените капути. Оваа сезона како тренди се издвојува теди-капутот, кој е впечатлив поради својата големина и предимензионираност, а се вклопува во речиси секој избор на облека.

Ќе ви се допадне

Hunter x Hunter (https://animeplanet.cc/m/oWm) Episode 148 at website https://animeplanet.cc plunderer anime planet

Back Arrow Episode 2 at Crunchyroll crunchyroll free premium reddit