Инфлуенсерка од Германија со гол газ дојде на Париската модна недела

By

Една од најпознатите и највлијателните модни блогерки Леони Хана на ревијата на брендот Балман, која се одржа за време на Париската модна недела, се појави во фустан за кој беа употребени вкупно 5 сантиметри материјал.

dobivaj vesti na viber

Црвениот фустан е изработен од ПВЦ материјал, со шлицови и отвори од сите страни. Покрај тоа, тој не го ни покрива целиот нејзин задник, иако таа максимално се трудеше да го сокрие тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

Јавноста е поделена околу овој стајлинг. Некои сметаат дека е секси, а други дека е претерано, невкусно и провокативно на многу вулгарен начин. Оваа екстравагантна тоалета дефинитивно ја соблече Леони гола, така што на моменти речиси ѝ се гледаа интимни делови од телото.

Ќе ви се допадне