Кожените панталони се тренд број еден оваа есен

By

Главното модно парче оваа есен ќе бидат кожените панталони, а во зависност од вашиот стил, ќе можете да изберете еден од двата хит модели – широк или тесен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by J A N I C E (@janice.hq)

Ќе се изненадите колку лесно кожните панталони се вклопуваат со многу парчиња облека, но и обувки – од салонки до моторџиски чизми и мокасини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZINGA Stretch Leather (@zingaleather)

Еве неколку идеи како да носите кожени панталони оваа есен:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @styleyza

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Felicity ☁️ (@felicitymbird)

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Watch Digimon: The Movie Episode Full

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Hungry Heart: Wild Striker (https://animedao.nl/m/23Pz) Episode 52

Cdprojekt: https://www.cdprojekt.com/pl/forums/users/gogoanimelol/

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe