Луисана Лопилато од „Бунтовници“ во нова модна кампања

Луисана Лопилато од „Бунтовници“ во нова модна кампања

dobivaj vesti na viber

Ѕвездата од серијата „Млади бунтовници“, Луисана Лопилато, е лицето од новата модна кампања на „Витамина“. Таа ги претстави модните предлози за сезоната пролет/лето 2018 на брендот основан во Буенос Аирес. На рекламите фотографии убавата Аргентинка е облечена во колоритна облека за летните денови.

Scroll to Top