Модни комбинации за летните жешки денови

By

Кога температурите се над 20 степени Целзиусови, удобноста е секако приоритет. Ние пронајдовме 15 идеални комбинации за летните денови во кои нема да ви биде претопло, а ќе изгледате како да сте излегле од модна писта.

Ова лето жените од стил се облекуваат вака:

Класика која никогаш нема да излезе од мода, па така тексас шорцевите и класичната бела маичка ќе бидат полн погодок!

Фустаните секогаш биле добар избор за тропските денови.

 

View this post on Instagram

 

Outfit By @leazboutique code promo « OUTFIT15 » #ad

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

#mood •robe @r.queen42 ✨✨Code promo « loan20 »

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Карнерите веќе се актуелни. Во комбинација со ѕвонарките даваат стајлинг за чиста 10-ка.

 

View this post on Instagram

 

#sunnyday☀️

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

#mood

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Сите трентсетерки полудеа по лелеавите фустани.

 

View this post on Instagram

 

Monday Stroll to Marais 🥰

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

Црвено-белата комбинација секогаш добро изгледа.

 

View this post on Instagram

 

Outfit by @leazboutique 🌹-15% avec OUTFIT15 🤍 #ad

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

bright red is my favourite colour 🔥

A post shared by Tatjana (@tatjanamariposa) on

Без белите кошули летото не може да помине. Без разлика дали ја носите во комбинација со краток шорц или со панталони, ќе изгледате феноменално.

 

View this post on Instagram

 

Which outfit is your favorite? @fakerstrom — ✨ We used our signature OOTD – Original preset/filter ✨

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

 

View this post on Instagram

 

Handbag via @camelia_roma

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

Карго панталоните се водечки тренд. Освен што се модерни, тие ќе го прикријат вишокот килограми на стомакот или колковите, секако ако го имате.

 

View this post on Instagram

 

What do you love about this look? @lucyswhims

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

Со плисираното здолниште нема грешка.

 

View this post on Instagram

 

#spring

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Ретро стилот се врати на голема врата.

 

View this post on Instagram

 

Which outfit is your favorite? @dolorescfr

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

 

View this post on Instagram

 

Which outfit is your favorite? @iamemiriani

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

Потпунките беа апсолутен хит во текот на 80-тите години од минатиот век, а сега повторно ја освојуваат модната сцена. Овој модел на маички е задолжителен во гардероберот на секоја жена.

 

View this post on Instagram

 

#outfitinspiration

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Ќе ви се допадне

Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 (https://animeplanet.cc/m/rvZb/ep-1) at website https://animeplanet.cc boruto anime planet episodes

Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 Episode 11 at ANIMEFLIX animeflix my hero academia movie