Најубави модни комбинации на шпанската кралица Летиција во 2021 година

By

Тешко е да се изберат најдобрите комбинации на кралицата Летиција од Шпанија, жената која не знае да направи модна грешка и е секогаш беспрекорно облечена во склад со пригодата. Таа секогаш успева суптилно да ги нагласи фигурата и сексапилот, согласно протоколот и е во тек со трендовите.

dobivaj vesti na viber

Ова се десетте најдобри модни комбинации на сопругата на кралот Фелипе.

Во јули на свеченото одликување на актерката Џулиета Серано во палатата Ел Пардо во Мадрид, носи фустан на модната куќа Хуго Бос.

На почеток на август во кралскиот морепловски клуб во Палма, носи фустан на Марија де ла Орден.

На почеток на јули во Кралската палата во Мадрид, носи фустан на Каролина Херера.

Во ноември на настанот „Поврзани со дигитални можности“, носи фустан на брендот Мишонет.

Во јули во палатата Монклоа, на дружење со спортисти кои требаа да ја претставуваат Шпанија на Олимпијадата во Токио. носи фустан на Каролина Херера.

Во декември за време на посетата на Стокхолм. носи фустан од дизајнерот Педро дел Хиер и наметка од Каролина Херера.

Во декември на прославата на 75-годишнината од Детскиот фонд на Обединетите нации (УНИЦЕФ) во Мадрид, носи ролка на модната куќа Хуго Бос и здолниште на брендот Каролина Херера.

Во август на семејна вечера во Мајорка, носи кафтан на модната куќа Dear Prudence

Во мај за време на посетата на Шпанската академија на воената авијација во Мадрид, носи Палто-фустан од Фелипе Варела.

Во октомври на семинарот на новинари во Роха, носи блејзер и кожени панталони од шпански бренд Uterque.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime My Hero Academia Season 2

4Anime To Your Eternity Episode 12

4anime.biz The Rising of the Shield Hero (Dub)

stream anime online My Hero Academia (Dub)

anime sites 4Anime Attack on Titan (Dub)

tải go88