Панталоните удобни како тренирки шик оваа есен

By

Лесно се комбинираат со бројни парчиња облека и обувки.

Минатата година, скоро и да немаше трендсетерка која тренерката не ја замени со елегантен плетен сет за време на карантин. А тоа ќе се случи и оваа есен.

Плетените растегливи панталони, кои изгледаат далеку полуксузно од тренерките, а обезбедуваат топлина и целодневна удобност, сè почесто може да се најдат на полиците од познатите брендови за облека.Иако трендсетерките претпочитаат да ги носат со соодветен горен дел, како што е топ или кардиган, но исто така можете плетените панталони да ги искомбинирате и со други основни парчиња.

Покрај тоа, овој удобен модел на панталони, во споредба со тренерките, може да се носи со неколку видови обувки, а покрај сето погоре наведено, тој е украсен и со класичен изглед, поради што со право се смета за вредна инвестиција.

 

Ќе ви се допадне

AniWatch: Okubyou na Venus anime episode Full online free at https://aniwatch.pro anime sites

AnimeDao: Zombie-Loan anime episode 11 online free at https://animedao.nl god of highschool animedao

Tezuka Osamu Monogatari: Boku wa Son Gokuu Episode Full

Ling Jian Zun 4th Season Episode 113

Www2 sgc: https://www2.sgc.gov.co/Noticias/Lists/Comentarios/DispForm.aspx?ID=6530

500px: https://500px.com/p/animeflixnl?view=photos