Ранци со принт, хит за оваа есен

By

Каде и да отидете, без разлика дали станува збор за некоја пократка прошетка низ град или на излет, ранецот ви е потребен за внатре да ставите секакви ситници што не ги собира во женската чанта. Ранците изгледаат комфорно, го дополнуваат лежерниот изглед и може да се носат со речиси секоја модна комбинација.

Разгледајте ги најинтересните ранци со принт што ќе бидат хит оваа есен.

 

Ќе ви се допадне