Стилот еар тај повторно доминира во машката мода

By

Оваа сезона во светот на машката мода повторно ќе доминира стилот еар тај – кошула закопчана до врат, но без вратоврска. Ова е стил што му прилега на секој маж, па затоа можете да го примените уште денеска.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне